RU

У бізнес-центр сім'ї Луценка приходили з обшуком (оновлено)

06.11.2013, 13:18
У бізнес-центр сім'ї Луценка приходили з обшуком (оновлено) - Фото
Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко з дружиною - депутатом від партії Батьківщина Іриною Луценко
У бізнес-центрі Лотос (Туполєва, 19), який належить родині Юрія Луценка, проходить обшук. Про це заявила прес-секретар Луценка Лариса Сарган.

"Захоплено приміщення бізнес-центру Лотос, що належить родині Луценка. У приміщення зайшли співробітники податкової міліції (п'ятеро чоловіків у спортивних костюмах), у працівників компанії вилучені мобільні телефони. З приміщень вилучають сервера", - написала вона на своїй сторінці в Facebook.

Крім того, повідомила Сарган, в приміщення не допускають адвоката.

Сарган розповіла, що тиждень тому одна з компаній, яка знаходиться в приміщеннях центру, успішно пройшла перевірку в НКРЗІ . "Не було виявлено ніяких порушень", - розповіла вона.

У зв'язку з інцидентом з парламентської трибуни в парламенті виступив лідер фракції Батьківщина Арсеній Яценюк. Він звернувся до прем'єр-міністра Миколи Азарова та міністра доходів і зборів Олександра Клименка з проханням пояснити причини переслідування родини Луценка. "Тільки що маски-шоу, які очолює податкова міліція, прибули на підприємство, яке знаходиться у власності сім'ї Луценка, закрили повністю все підприємство, всіх заарештовують, всі заблоковані", - заявив Яценюк.

За його словами, це черговий етап політичних переслідувань опозиції з боку Партії регіонів і податкової адміністрації.

Яценюк заявив, що його звернення з парламентської трибуни є офіційним запитом фракції Батьківщини до прем'єр-міністра, міністра доходів і зборів, голови податкової адміністрації - "чому податкова адміністрація почала переслідування родини Луценка". "Ми вимагаємо припинити політичні переслідування в країні. Вам не Європейський Союз, вам ближче Соловки і Сибір. Це ваша ідеологія і ваші підходи", - сказав він.

У той же час ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі київської податкової повідомили, що співробітники оперативних підрозділів Головного управління Міндоходів в Києві не проводять жодних заходів у бізнес-центрі Лотос. "На місце для з'ясування ситуації виїхали наші співробітники", - повідомив керівник прес-служби Микола Ковтуненко.
 
Пізніше прес-секретар Луценка додала, що обшук проводився на другому поверсі бізнес-центру. "Як виявилося, причиною обшуку стало рішення суду Харкова про перевірку діяльності компанії, яка є клієнтом однієї з фірм, які орендують приміщення в бізнес-центрі. Співробітникам податкової надана вся документація. На місці знаходилась і народний депутат Ірина Луценко. Зараз працівникам повернуті мобільні телефони, вони повертаються до звичайного режиму роботи", - повідомила Сарган.

У коментарі
Gazeta.ua Ірина Луценко розповіла, що обшук не пов'язаний із сімейним бізнесом. "Це не пов'язано з бізнесом мого сина, це пов'язано з бізнесом одного з орендарів, який знаходиться в цьому офісному центрі", - сказала вона.

Луценко розповіла, що офісний центр на Туполєва належить її синові . "У зв'язку з тим, що я стала народним депутатом я йому передала цей бізнес. У нас в цьому бізнес-центрі три поверхи і дуже багато орендарів. Податкова міліція зацікавилася одним з учасників ринку, пов'язаного з електронними платіжними системами. А вони орендують у нас в цьому офісному центрі приміщення і ставлять свої сервери", - розповіла вона.

"Нам показали рішення суду. Все законно. Наші фахівці тільки відстежують, щоб міліція не забрала інше обладнання, так як це може порушити роботу інших підприємств, за які ми теж несемо відповідальність", - сказала політик.


Досьє на Юрія Луценка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини