RU

Податкова обшукала фірми екс-прем'єра Криму Куніцина

18.05.2012, 11:26
Податкова обшукала фірми екс-прем'єра Криму Куніцина - Фото
8e6dce40361ac13f20b5a8ca666391dd.jpg
На транспортному підприємстві, фактичним власником якого є колишній двічі прем'єр-міністр Криму Сергій Куніцин, побували співробітники по боротьбі з економічною злочинністю. Як повідомило інформоване джерело, обшуки і вилучення документів пройшли не тільки на "Юг-трансі", але і в приміщенні, де розташовується телеканал "Неаполь" і радіо "Лідер". Останні також пов'язують з ім'ям Куніцина, - передає Новий регіон.

"На "Юг-трансі" все було серйозно - "маски-шоу", перевертання столів. На телеканалі все пройшло тихо й спокійно, туди завітали тільки тому, що юридична адреса" Юг-трансуа"- така ж, як і у "Неаполя", в колишньому приміщенні Народно-демократичної партії. На телеканалі нічого не знайшли, тому що співробітники були попереджені", - сказало джерело.

"З чуток, податкова відвідала транспортне підприємство після того, як в ефірі телерадіокомпанії АТР 11 травня Куніцин наважився критикувати президента Віктора Януковича й кримську владу", - відзначило джерело.

Також повідомляється, що в даний час сам Куніцин знаходиться в Києві, куди його викликав Дмитро Фірташ, фактичний власник футбольного клубу "Таврія", генеральним директором якого є екс-прем'єр автономії (почесним президентом клубу з недавніх пір виступає кримський прем'єр-міністр Анатолій Могильов). За інформацією джерела, Фірташу також не сподобалася поведінка Куніцина в ефірі.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини