RU

Податкова об'єднала чотири справи Тимошенко по ЄЕСУ в одну

14.11.2011, 12:48
Податкова об'єднала чотири справи Тимошенко по ЄЕСУ в одну - Фото
0e578c3df73a470e24af3263fc6d604a.jpg
Державна податкова служба об'єднала чотири кримінальні справи Юлії Тимошенко про діяльність корпорації Єдині енергетичні системи України в одну. Про це повідомив її захисник Сергій Власенко, пише Коммерсант-Україна в статті "Юлії Тимошенко виставили рахунок".

Тимошенко пред'явлено звинувачення в організації приховування $165 млн. валютної виручки корпорації ЄЕСУ, розкраданні бюджетних коштів, ухилення від сплати податків на загальну суму 47 млн.грн. шляхом введення схеми розрахунків за товарно-матеріальні цінності та приховуванні доходів ЄЕСУ з використанням офшорних компаній.

"У четвер Юлії Володимирівні було пред'явлено звинувачення. У п'ятницю слідчі дії також проводилися - слідчий почав допитувати її", - сказав Власенко.

За його словами, Тимошенко відмовилася підписувати протокол про пред'явлення звинувачень, тому що не згодна з ними. Разом з тим, Власенко не став називати статті, за якими звинувачується його підзахисна. "Аргументи - не сильна сторона слідства. У податковій міліції стверджують, що змушені розслідувати цю справу, тому що є постанова генерального прокурора Віктора Пшонки, що поновлюють закриту в 2004 році кримінальну справу. Вони кажуть: вибачте, у нас є документ, який ми повинні виконувати", - зазначив Власенко.

Слідчі дії за звинуваченням Тимошенко в ухиленні від сплати податків і замаху на незаконне відшкодування ПДВ корпорацією ЄЕСУ проводяться в її камері. "У п'ятницю, як і в четвер, під час слідчих дій вона лежала, не могла ходити, але слідчий не взяв це до уваги", - повідомив Власенко. Він назвав дії слідства щодо його підзахисної "зловживанням важким станом людини".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини