RU

Податківці шукають привід для нової перевірки на ТВі, - заява

13.09.2012, 16:14
Податківці шукають привід для нової перевірки на ТВі, - заява - Фото
ba759fc9bb52b5ff040b3404b0bd837d.jpg
Податкова служба шукає формальний привід для проведення чергової позапланової перевірки телеканалу ТВі. Про це йдеться в заяві прес-служби ТВі, текстом якої володіє ЛІГАБізнесІнформ.

10 вересня телеканал отримав черговий лист від податкової інспекції Солом'янського району Києва. У тексті листа говориться, що податківці просять телеканал надати документи "з питань формування рядка 24 залишку від'ємного значення з ПДВ" з 2008 року по липень цього року. "Податківці вимагають від ТВі ті ж документи, які вже неодноразово перевірялися ними під час проведення позапланової перевірки каналу, вилучалися при виїмці, які вони багаторазово отримували в копіях від нашого каналу. Іншими словами, податківці знову вимагають від ТВі надати їм практично ті ж документи, які вже в них є", - відзначили в прес-службі.

Телеканал нагадує, що, згідно з постановою Верховної Ради від 9 лютого 2012 року, в Україні введено мораторій на перевірки ЗМІ у період виборів. "Як відомо, податкова вважає, що мораторій поширюється лише на планові перевірки, тому для обходу цієї заборони призначає позапланові", - йдеться в повідомленні.

Однією з підстав для проведення ще однієї позапланової перевірки каналу ТВі нібито стало ненадання їм документів на спрямований податківцями запит.

ТВі розцінює напрямок таких запитів як пошук формального приводу для проведення чергової позапланової перевірки: "Адже, якщо податківці дійсно хочуть розібратися в досліджуваному питанні, вони могли б прийняти наявні у них документи, отримані ними раніше, акт перевірки та декларацій. Однак податкова з усіх можливих варіантів дій вибрала саме той, який дозволяє в обхід встановленого мораторію провести ще одну позапланову перевірку телеканалу ТВі, що є нічим іншим, як черговою спробою тиску на телеканал".

Нагадаємо, вчора гендиректор ТВі Микола Княжицький заявляв про арешт валютних рахунків каналу. За його словами, причиною для цієї санкції став неіснуючий борг в $2 тис. Увечері того ж дня стало відомо, що телеканалові дозволили вести зовнішньоекономічну діяльність: Міністерство економіки відмінило санкції.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини