RU

Подання щодо зняття недоторканності з Клюєва законно - ГПУ

28.05.2015, 15:20
Подання щодо зняття недоторканності з Клюєва законно - ГПУ - Фото
Віктор Шокін
Генеральний прокурор України Віктор Шокін підтвердив обґрунтованість подання щодо зняття депутатської недоторканності з народного депутата Сергія Клюєва  і законність одержання доказів. Про це він заявив сьогодні на засіданні регламентного комітету Верховної Ради.

"Я сьогодні підтверджую достатність, законність і обґрунтованість подання та законність одержання доказів", - сказав Шокін, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Шокін зазначив, що таким чином він виконав свій обов'язок згідно з регламентом. А якщо депутати - члени комітету хочуть отримати більш детальну інформацію, він зможе її надати тільки на закритому засіданні, оскільки треба буде розкривати таємницю досудового слідства.

Члени комітету ухвалили рішення проводити засідання у відкритому режимі, а в разі виникнення питань, пов'язаних з таємницею слідства, провести ще одне закрите засідання.

Нагадаємо, регламентний комітет ВР повинен визначити, чи є подання про зняття депутатської недоторканності з народних депутатів Сергія Клюєва та Сергія Мельничука законним і достатнім, після чого або направити подання в зал, або повернути Генпрокуратурі.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини