Почався тренінг Слуги народу в Трускавці: вчитимуть економіці

29.07.2019, 12:39
Почався тренінг Слуги народу в Трускавці: вчитимуть економіці - Фото
Фото: Дмитро Бобрицький/LIGA.net

Тренінг для майбутніх нардепів проходить в п'ятизірковому готелі Rixos в Трускавці

Метою навчання майбутніх народних депутатів від партії Слуга народу в Трускавці стане пошук рецептів зростання економіки, заявив у вступному слові президент Київської школи економіки Тимофій Милованов, передає кореспондент LIGA.net.

У п'ятизірковому готелі Rixos в Трускавці розпочався курс для майбутніх депутатів. На ньому присутні 246 осіб, обраних за списком і в округах від Слуги народу. Учасники тренінгу розділені на 30 груп в середньому по 8 осіб. Їм допомагатимуть 12 модераторів. За задумом авторів тренінгу, ці групи повинні стати прообразом парламентських комітетів. Майбутні депутати самі вибирали хто, де хоче працювати.

Фото: Дмитро Бобрицький/LIGA.net

"Вашим завданням буде пошук нових шляхів зростання економіки. А нашим завданням, як економістів, допомогти вам зробити ваші ідеї працює моделлю. Завдання виглядає нереалістично, наприклад, як підняти економіку на 7%. Ми - економісти, поки не бачимо, як це можна зробити", - сказав Милованов.

"Слугам народу" під час тренінгу будуть виставляти оцінки. "Оцінки потрібні, як зворотний зв'язок між керівництвом партії та самими депутатами", - сказав заступник голови партії Слуга народу Олександр Корнієнко.

Поки фінансових витрат в партії на навчання не озвучили, але пообіцяли показати цифри в партійному звіті.

26 липня Милованов повідомив графік навчання майбутніх нардепів, назвавши його "дуже жорстким форматом".

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектИнтервью Фукуямы на Visa Cashless Forum 2020: о новой реальности и последствиях пандемии