RU

Почалося засідання суду у справі Тимошенко

26.07.2011, 11:26
Почалося засідання суду у справі Тимошенко - Фото
2ba0918d33aae98fe71f442fae936e91.jpg

Почалося засідання суду у справі Тимошенко
У Печерському суді Києва почалося судове засідання у справі проти Юлії Тимошенко щодо підписаних в 2009 році газових контрактів з Росією. Сьогодні суддя планує почати допит свідків.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, адвокат Тимошенко Микола Сірий зазначив, що суд не повідомив захисту, яких саме свідків планує викликати сьогодні з боку обвинувачення.

На засідання прийшла народний депутат-регіонал Інна Богословська.

Нагадаємо, що вчора суддею Родіоном Кірєєвим був змінений порядок дослідження матеріалів справи в зв'язку із тим, що Тимошенко, яку планувалося допитати першою, заявила про те, що в даний момент, після того, як робочий день закінчився, вона не готова свідчити, суддя постановив почати з допиту свідків.

Нагадаємо також, що вчора співробітники спецпідрозділу "Грифон" виштовхали із зали судових засідань народного депутата від БЮТ Юрія Прокопчука.

На вулиці Хрещатик, під будівлею Печерського суду, звично проходять два мітинги. Один - на підтримку екс-прем'єра, інший - на підтримку обвинувачення. Мітинги супроводжуються потужними звуковими ефектами.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
Справа Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини