RU

Почалися українсько-шведські переговори

30.09.2008, 15:54

У Будинку Городецького у Києві почалися українсько-шведські переговори за участю Президента України Віктора Ющенка і короля Швеції Карла XVI Густава. Під час переговорів сторони приділять особливу увагу питанням, пов'язаним із процесом європейської інтеграції України.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі Президента України, також сторони обговорять шляхи активізації торгово-економічної співпраці між Україною і Швецією, можливість співпраці в рамках проектів, пов'язаних із проведенням в Україні Євро-2012.

Крім того, сторони планують обговорити питання, пов'язані з розвитком внутрішньої ситуації в Україні, а також проблеми регіональної безпеки і міжнародної політики.

На початку переговорів В. Ющенко наголосив, що зараз Швеція є найбільшим торговим партнером і інвестором України в Північній Європі. "Останнім часом відносини між нашими країнами активні, інтенсифіковані. Сьогодні Україна і Швеція знайшли цілий ряд спільних ініціатив і реалізовують цілий ряд спільних проектів", - наголосив Президент. Він також відзначив зусилля Швеції з підтримки України на її євроінтеграційному шляху.

У переговорах з української сторони беруть участь Міністр закордонних справ Володимир Огризко, Міністр культури і туризму Василь Вовкун, Міністр юстиції Микола Оніщук, заступник глави Секретаріату Президента Андрій Гончарук, народний депутат України, керівник групи міжпарламентської дружби "Україна-Швеція" Леонід Кожара, Надзвичайний і Повноважний Посол України в королівстві Швеція Євген Перебийніс.

За результатами двосторонніх переговорів Президент України і король Швеції зроблять заяви для ЗМІ.

Досьє на Віктора Ющенка >>>

Детальніше про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини