RU

По Україні відзначено зростання терористичної загрози - Порошенко

10.07.2015, 12:13
По Україні відзначено зростання терористичної загрози - Порошенко - Фото
Петро Порошенко
В Україні відзначається зростання рівня диверсійної і терористичної загрози в регіонах за межами проведення антитерористичної операції. Про це сьогодні на розширеній колегії МВС заявив президент України Петро Порошенко, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"Кримінал користується тим, що значна частина сил і ресурсів правоохоронних органів сконцентрована на боротьбі з різноплановими виявленнями та наслідками російської гібридної війни проти України. Тому і спостерігатиметься значне збільшення окремих видів тяжких та особливо тяжких злочинів. Проти життя і здоров'я громадян. При цьому затвердження, ніби їх збільшення відбулося в основному в Донецькій і Луганській областях, на жаль, є помилковим", - зазначив Порошенко.

Президент підкреслив, що крім Донецької області, де кількість вбивств з причин російської агресії останнім часом зросла в три рази, зростання кількості вбивств відзначається також у Чернівецькій області, де такий показник зріс удвічі, Миколаївській - зростання в 1,8 рази, Житомирській - в 1,5 рази.

"Значно зросло число крадіжок, на 15% в цілому. І це притаманне зараз майже всім областям. Найбільший сплеск цього виду злочину стався в Київській та Івано-Франківській областях - майже вдвічі. Приблизно таке ж зростання - на Чернігівщині та Львівщині", - додав Порошенко.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини