RU

Плющ пророчить, що Тимошенко "однозначно піде"

21.11.2008, 12:42

Народний депутат від НУНС Іван Плющ заявляє, що Юлія Тимошенко "однозначно піде, і чим раніше, тим краще і для неї, і для країни, і для Віктора Ющенка". На думку політика, епоха Президента "ще не закінчується".

За інформацією журналу "Фокус", І.Плющ зазначив, що критика Ю.Тимошенко на адресу В.Ющенка "не робить їй честі", і Прем'єрці, навпаки, варто б було главі держави дякувати. "Так я б на місці Тимошенко дякував і Балозі, і Ющенку за те, що вони їй роблять такий піар", - сказав нардеп.

Водночас, говорячи про причини відставки з поста спікера ВР Арсенія Яценюка, парламентарій наголосив, що А.Яценюк "багато що вмів, але він все ж був спікером так званої демократичної коаліції, а не головою всієї Верховної Ради". "Арсеній Петрович як юрист і досвідчений політик, напевно, пам'ятав коаліційну угоду: якщо немає демкоаліції, голова ВР йде у відставку", - додав І. Плющ. Також депутат спростував чутки про те, що він стане новим-старим Головою Верховної Ради.

Крім того, питання майбутніх виборів І.Плющ прокоментував так: "Ні Балога, ні Янукович, ні Ахметов не знають, коли відбудуться вибори. Я скажу крамольну річ: думаю, що Ющенко також не знає, коли будуть вибори", - резюмував політик, додавши, що в цьому році їх точно не буде.

Нагадаємо, раніше Прем'єр-міністр Ю.Тимошенко запевнила, що готова до переформатуваня Кабміну, враховуючи посаду Прем'єра, у разі об'єднання всіх фракцій ВР для боротьби з кризою.

Володимир Литвин запропонував попросити Президента виступити з посланням до народу і розповісти про ситуацію в країні, а Прем'єра - подати пакет антикризових заходів, які зокрема міститимуть переформатування складу уряду.

У свою чергу, народний депутат від НУНС, представник групи "Народна самооборона" Тарас Стецьків впевнений, що Президент Віктор Ющенко розраховує взимку "політично втопити" Юлію Тимошенко в економічній кризі, а навесні знову повернутися до виборів.

Досьє на Івана Плюща >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини