RU

Плющ назвав Тимошенко "стиснутою спіраллю"

29.10.2008, 12:59

"Одержимою жінкою", "пружиною" і "стиснутою спіраллю" назвав народний депутат від НУНС Іван Плющ українського Прем'єр-міністра Юлію Тимошенко.

Зокрема, за інформацією низки ЗМІ, І. Плющ сказав: "Ви знаєте, за всі 10 років, що я її знаю (у різних іпостасях), вона постійно працює над собою. Постійно. Вона не дозволяє собі розслабитися".

Крім того, на переконання парламентаря, Ю. Тимошенко потрібно читати Маркса і Леніна. "Ось якби Юля прочитала "Розвиток капіталізму в Росії" - першу роботу Леніна, яку він писав 10 років, вона б тоді зрозуміла Леніна і зрозуміла б аграрний сектор Росії і сьогоднішню велику питому вагу в Україні", - сказав І. Плющ.

Нагадаємо, Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко зняла з розгляду урядовий антикризовий законопроект на користь президентського. Про це Ю. Тимошенко заявила сьогодні, виступаючи з парламентської трибуни. Зокрема, глава уряду сказала: "Із задоволенням знімаю урядовий законопроект на користь президентського". Ю. Тимошенко також пообіцяла, що фракція БЮТ віддасть за президентський антикризовий законопроект всі 156 голосів.

Досьє на Івана Плюща >>>

Досьє на Юлію Тимошенко >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини