RU

Плівки Гончарука монтували у "журналіста-розслідувача" - ЗМІ

31.01.2020, 16:20
Плівки Гончарука монтували у
Володимир Зеленський (Фото: прес-служба президента)

Опублікований на YouTube ролик з аудіозаписом розмови прем'єр-міністра Олексія Гончарука та інших представників влади монтувався на комп'ютері "журналіста ТВ-програми розслідувань, що виходить на одному з найбільш рейтингових телевізійних каналів". Про це повідомляє ZN.UA з посиланням на джерела в СБУ і МВС.

За їх словами, вже на ранок після появи відео президент Володимир Зеленський отримав оперативну довідку від СБУ про те, як міг здійснюватися запис, ким, де монтувався і як розміщувався на YouTube. У той же день Зеленський отримав аналогічний документ від МВС.

Джерела в обох відомствах говорять, що остаточні висновки ще не зроблено, але в одному вони збіглися: і в СБУ, і в МВС вважають, що ролик монтувався на комп'ютері "журналіста ТВ-програми розслідувань, що виходить на одному з найбільш рейтингових телевізійних каналів".

При цьому вони відзначили, що дану інформацію не оприлюднюють, оскільки побоюються непередбачуваних наслідків для внутрішньої ситуації в Слузі народу та в оточенні самого Зеленського.

Записи розмови Гончарука з представниками економічного блоку, в якому вони обговорювали економічну ситуацію в країні, а також знання президента в цій області, з'явилися на YouTube 15 січня.

17 січня Зеленський дав вказівку протягом двох тижнів знайти причетних до здійснення запису.

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини