RU

Південь України за рік змінив думку про миротворців в Донбасі

19.07.2018, 13:27
Південь України за рік змінив думку про миротворців в Донбасі - Фото
Фото: прес-служба ООН

Підтримка ідеї запровадження на тимчасово окупований Донбас миротворців ООН залишається незмінною: 60% опитаних відповіли "так" на запитання, чи потрібна в регіоні така місія. Цей же показник був і в минулому році, зазначають аналітики фонду Демініціативи ім. Кучеріва, які провели соцопитування спільно зі службою Центру Разумкова.

Лише кожен п'ятий респондент в Україні - 20% - продовжує виступати проти такої ініціативи.

Найкраще ставляться до перспективи введення в Донбас миротворців на заході країни (79% за і 3% проти), а також в центральному регіоні - 69% і 13% відповідно. Переважає підтримка цієї ідеї і на півдні - 56% за, 29% проти.

На сході думки розділилися: 33,5% підтримують введення миротворців, 40% - не підтримують. Ще 27% не змогли визначитися з відповіддю.

Те саме питання, але з розподілом по регіонах країни:

Опитування проведене 19-25 травня 2018 року по всій Україні, крім тимчасово окупованих територій, серед 2019 осіб віком від 18 років. Похибка не перевищує 2,3%.

Рівно рік тому аналогічне дослідження від тих же компаній показувало, що понад 60% опитаних українців підтримують ідею введення в Донбас миротворців ООН. Єдиним регіоном, де кількість противників миротворців дещо переважала над числом прихильників, був південь (38% проти, 36% за).

Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини