RU

Питання виборів у проблемних округах перенесли

15.05.2013, 11:53
Питання виборів у проблемних округах перенесли - Фото
Арсеній Яценюк
Таке рішення було прийнято керівниками фракцій на засіданні погоджувальної ради.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, лідер фракції Батьківщина Арсеній Яценюк, виступаючи в парламенті після перерви, заявив про те, що опозиція наполягає на створенні робочої групи з підготовки спільного законопроекту, який забезпечив би неможливість фальсифікацій виборів, а також незаконне вилучення мандатів у діючих народних депутатів.

Яценюк підкреслив, що урядовий проект закону про повторні вибори народних депутатів N2971, який пропонувалося включити сьогодні до порядку денного сесії, повинен привернути увагу депутатів-мажоритарників.

Також Яценюк зазначив, що якщо пропозиції Кабінету міністрів будуть реалізовані, будь-який суд у будь-який день може винести рішення, аналогічні тим, що були прийняті по депутатам Павлу Балозі та Олександру Домбровському. "І навіть через два або три роки ваших повноважень у вас можуть відібрати мандат народного депутата України", - сказав він.

Яценюк також зазначив, що опозиціонери впевнені в тому, що їх кандидати, що обиралися на так званих проблемних округах, виграли вибори 28 жовтня 2012 року, але їх перемога була вкрадена.

Спікер ВР Володимир Рибак повідомив про рішення погоджувальної ради продовжити роботу над законопроектами з даного питання і включити їх до порядку денного сесії наступного тижня.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини