RU

Питання Тимошенко влада може вирішити за дві години, - Кравчук

14.11.2013, 10:46
Питання Тимошенко влада може вирішити за дві години, - Кравчук - Фото
Леонід Кравчук
Леонід Кравчук висловив упевненість, що за наявності політичної волі у влади питання Юлії Тимошенко можна вирішити і за дві години до початку саміту у Вільнюсі. Таку думку перший президент України висловив в ефірі 5 каналу.

"Можна вирішити в останні дві години (питання Тимошенко, - ред.). У політиці все вирішується або дуже довго або дуже швидко", - заявив перший президент.

Як приклад Кравчук навів ситуацію з підписанням Біловезької угоди. "Її що, очікували? Ні! Вирішили дуже швидко, спираючись на закони. Тобто, питання в даному випадку про лікування Тимошенко - наголошую, про лікування - можна вирішити навіть за дві години до саміту", - підкреслив Кравчук.

Нагадаємо, на позачерговому засіданні Верховної Ради 13 листопада депутати не прийняли жодного закону з тих, які залишилося прийняти для підписання угоди про асоціацію з ЄС. Серед них і законопроект про лікування ув'язнених за кордоном, який би гарантував виїзд за кордон Тимошенко.

Через провал голосування в Раді за євроінтеграційні закони місія Кокса-Кваснєвського призначила Україні новий дедлайн щодо їх ухвалення. Європарламент у свою чергу продовжив термін роботи місії до саміту у Вільнюсі.

Читайте також: Чи можлива асоціація, якщо Тимошенко залишать у в'язниці

Досьє на Леоніда Кравчука
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини