RU

Питання Тимошенко вирішать до саміту у Вільнюсі, - Кокс

28.10.2013, 17:14
Питання Тимошенко вирішать до саміту у Вільнюсі, - Кокс - Фото
Пет Кокс
Колишній президент Європарламенту Пет Кокс сподівається на вирішення виборчого правосуддя і справи Юлії Тимошенко до саміту у Вільнюсі. Про це він заявив під час пленарної зустрічі Конференції комітетів парламентів держав-членів ЄС по спільноті і європейських справ (COSAC) у Вільнюсі, повідомляє  прес-служба партії Батьківщина.

"Я сподіваюся, що до саміту у Вільнюсі ми знайдемо шлях вирішення справи колишнього прем'єр-міністра України, який буде взаємоприйнятним. Це означає звільнення Юлії Тимошенко та можливість для неї отримати лікування за кордоном", - сказав Пет Кокс.

Нагадаємо, представники місії Європарламенту у справі Юлії Тимошенко Олександр Кваснєвський і Пет Кокс знову відвідають Україну 29-31 жовтня. Раніше представники Європарламенту подали президенту Віктору Януковичу клопотання про помилування Юлії Тимошенко. Європейський парламент 15 листопада розгляне рапорт моніторингової групи у справі екс-прем'єра.

Як відомо, 28 листопада у Вільнюсі планується підписання угоди про асоціацію та створення зони вільної торгівлі з ЄС. Однак для цього потрібно виконати ряд вимог, одна їх них - звільнення екс-прем'єра Юлії Тимошенко.

Дивіться також:

Без Тимошенко ніяк . Чому ЄС не відпустив Кокса та Кваснєвського
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини