RU

Питання про скасування недоторканності перенесено на 20 червня

06.06.2012, 12:57
Питання про скасування недоторканності перенесено на 20 червня - Фото
5d526114336ac569c938418377a64dd1.jpg
Народні депутати відклали до 20 червня ухвалення рішення по опозиційному законопроекту, який передбачає зняття недоторканності з депутатів, суддів, президента. Таке рішення підтримали 404 картки народних депутатів, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Проект внесення змін до Конституції щодо недоторканності № 10530 внесений бютівцем Миколою Томенком і передбачає зняття недоторканності з президента, суддів, народних депутатів без будь-яких винятків. Представляючи законопроект, Томенко підкреслив: "Більшість людей не довіряє ні президенту, ні суддям, ні Верховній Раді. Ми перейшли межу, за якою немає повернення". На думку депутата, єдина можливість відкрити шлях до відновлення довіри - ліквідувати недоторканність.

У свою чергу, спікер парламенту Володимир Литвин зазначив, що для ухвалення рішення по законопроекту необхідно, щоб розглянув профільний комітет і вніс проект постанови з пропозицією включити документ до порядку денного і направити до Конституційного суду на експертизу, або іншою. пропозицією. За домовленістю з комітетом і автором законопроекту, була визначена дата наступного розгляду законопроекту в парламенті - 20 червня.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини