RU

Азаров: Питання номер один - нормалізація відносин з Росією

13.11.2013, 11:52
Азаров: Питання номер один - нормалізація відносин з Росією - Фото
Микола Азаров
Нормалізація торговельного співробітництва з Росією на сьогодні є питанням номер один для України. Про це заявив на засіданні уряду прем'єр-міністр Микола  Азаров.

Прем'єр розповів,  що у нього і у президента Віктора Януковича відбулися "гострі розмови" з підприємцями та профспілками про ситуацію в торгівлі з Росією.

Як заявив Азаров, "президент поділяє глибоку стурбованість" промисловців і профспілок можливою втратою робочих місць.

"Це пряма відповідальність нашого уряду. Це важкий удар по українській економіці. Йдеться про збереження для наших товарів російського ринку", - цитує Азарова Українська правда

За словами прем'єра, Україна не може відмовитися від співпраці з Росією, бо не буде джерел компенсації цих втрат.

"Хочу, щоб всі в Україні усвідомили: нам ніхто не запропонував і не запропонує компенсації за втрату цього ринку. А ми не маємо права допустити, щоб закривалися підприємства, щоб наші люди залишалися без зарплат і пенсій", - пояснив Азаров.

Нагадаємо, за умовами угоди про асоціацію, яку Україна планує підписати з ЄС, одразу після підписання повинні були вступити в силу більшість умов ЗВТ. Українські товаровиробники можуть отримати доступ на найбільший в світі європейський ринок, який повинен був зняти всі обмежувальні експортні мита.

Також ЄС готувався виділити Україні макроекономічну допомогу і сприяти отриманню Україною чергового траншу кредиту МВФ.

Досьє на Миколу Азарова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини