RU

Питання відставки Віце-прем'єра Васюника може вирішитися до кінця тижня

19.05.2009, 17:29

У Блоці Литвина не виключають, що питання про звільнення Віце-прем'єра Івана Васюника може бути розглянуто вже до кінця поточного пленарного тижня. Про це журналістам повідомив народний депутат від Блоку Литвина Юрій Литвин.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ю.Литвин підтримав ініціативу колег з коаліції про звільнення І.Васюника з посади Віце-прем'єра через Євро-2012. "Я підтримав в плані того, що не все у нас гаразд у підготовці до Євро-2012", - уточнив він.

Нагадаємо, депутати від коаліції вимагають звільнити Віце-прем'єр-міністра І.Васюника. Відповідний проект постанови N4498 зареєстрували в парламенті Володимир Іваненко (БЮТ), Кирило Куліков і Едуард Зейналов (НУНС), а також Ю.Литвин.

"Перебування на посаді Віце-прем'єр-міністра Васюника І.В. характеризується неефективною роботою в доручених йому сферах держуправління, невикористанням у повній мірі наданих йому повноважень і незастосуванням дій, спрямованих на подолання наслідків кризових явищ в доручених йому сферах державного управління", - йдеться у пояснювальній записці до проекту.

Іван Васюник: біографія і добірка новин>>>
Уряд Тимошенко: добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини