RU

Питання щодо Богатирьової для Януковича закрите

05.09.2008, 13:52

Лідер Партії регіонів Віктор Янукович вважає, що питання щодо Раїси Богатирьової для партії закрите. Про це він заявив сьогодні, відповідаючи на питання журналістів.

"Рішення (про виключення Р. Богатирьової із Партії регіонів - ред.) прийнято, до нього ніхто повертатися не буде, хто б там що не казав. Це рішення, і воно прийняте", - сказав Янукович, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Нагадаємо, політрада Партії регіонів виключила із своїх рядів Р. Богатирьову. Незадовго до цього вона висловила впевненість в тому, що Україна повністю підтримує позицію країн Європи та членів НАТО у питанні вирішення кризи на Кавказі.

Коментуючи своє виключення, Р. Богатирьова заявила, що такий вчинок "поставив на кін питання про демократичні основи існування та розвитку Партії регіонів". "Мене вже не раз намагалися виключити із Партії регіонів за спробу демократичного діалогу як єдиного способу еволюції її сили і європейськості. Але і тоді, і зараз я заявляю, що залишаюся з партією. Оскільки я її створювала на барикадах історичних протистоянь і вона стала частиною моєї особистості", - наголосила Секретар РНБО.

Досьє на Раїсу Богатирьову >>>

Досьє на Віктора Януковича >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини