RU

Пинзеник з лікарні просить Раду його звільнити

17.02.2009, 11:31

Міністр фінансів України Віктор Пинзеник перебуває у лікарні і просить парламент його звільнити. Про це повідомив перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Лавринович під час розгляду цього питання в парламенті.

"Я щойно зв'язався з Віктором Михайловичем Пинзеником. Він перебуває у лікарні", - сказав О.Лавринович, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

О.Лавринович додав, що В.Пинзеник попросив депутатів розглянути питання про відставку голови Мінфіну за його відсутності і підтримати це рішення.

Нагадаємо, минулого тижня В.Пинзеник подав у Верховну Раду заяву про відставку. За його словами, професійна позиція Міністра фінансів стала заручником політики. Змінити цю ситуацію він не може. Як не може і відмовитися від професійних підходів.

Коментуючи цей крок, директор української філії Інституту країн СНД Володимир Корнілов попередив: заява про відставку Міністра фінансів може призвести до розколу у БЮТ, оскільки В.Пинзеник очолює одну з партій, що входять у цей блок - "Реформи і порядок". У свою чергу, Прем'єр-міністр України стверджує, що відставка В.Пинзеника не вплине на єдність фракції БЮТ. При цьому спікер ВР Володимир Литвин заявляв: наскільки можна судити з настрою В.Пинзеника, він ухвалив для себе остаточне рішення, і Верховна Рада має піти назустріч у цьому питанні.

Про кадровий крок В.Пинзеника читайте у статті "В Тимошенко - бунт на кораблі">>>

Віктор Пинзеник: біографія і добірка новин>>>
Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини