Пинзеник поділився враженнями про "слуг народу" в Трускавці

01.08.2019, 12:15
Пинзеник поділився враженнями про
Віктор Пинзеник (фото - LIGA.net)

"Депутатами і міністрами не народжуються, їх не випускають університети. Ними стають. Або не стають", - заявив один з коучів курсу для нардепів

Екс-міністр фінансів  Віктор Пинзеник, який був запрошений в якості одного з викладачів на тренінг для новообраних депутатів від Слуги народу в Трускавці, "у більшості" слухачів побачив бажання вчитися. Про свої враження він написав у  Facebook.

Від оцінок і узагальнень за підсумками зустрічі він відмовився, аргументувавши це так: "було б передчасно і неправильно".

"Чи сподівався я чогось навчити знову за одну зустріч? Взагалі, я вже давно не вчу в традиційному розумінні. Завжди намагаюся навчити і змусити думати, шукати рішення, обґрунтовувати їх. Звичайно ж, це неможливо зробити за одну, дві або більше зустрічей або дискусій", - пояснив він.

За словами Пинзеника, якщо нардепи будуть проводити "щоденну самостійну роботу над собою", то стартовий тренінг в Трускавці - "безумовно, хороший крок".

"Другий момент, який я побачив, - це прагнення пізнання, здатність слухати, що є досить нетиповим для українських політиків. Але я помітив це прагнення в більшості присутніх новобранців", - пише член комітету Ради з питань бюджету.

При цьому Пинзеник утримався від прогнозів, чи виллється це в правильні рішення нових парламентаріїв.

Журналіст LIGA.net також побував у Трускавці і привіз звідти статтю "Партія Зеленського: перші союзи, перші вороги. Що відбувається на навчанні в Трускавці".

Колонки Пинзеника на LIGA.net можна почитати тут.

Читайте думка: Закони більше не потрібні? Йдемо до повного народовладдя?

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектИнтервью Фукуямы на Visa Cashless Forum 2020: о новой реальности и последствиях пандемии