RU

Пилипишин: Якщо кримінальну справу не закриють, на вибори не піду

28.10.2013, 17:42
Пилипишин: Якщо кримінальну справу не закриють, на вибори не піду - Фото
Віктор Пилипишин
Екс-голова Шевченківської районної адміністрації Києва і кандидат у народні депутати на виборах 2012 року Віктор Пилипишин ще не визначився, чи буде повторно балотуватися в народні депутати на майбутніх виборах 15 грудня. За його словами, рішення з цього питання він зможе прийняти тільки після того, як суд оголосить вердикт у кримінальній справі, порушеній стосовно нього в 2011 році. Про це Пилипишин повідомив в інтерв'ю  НБН.

"Я прийму рішення, коли отримаю рішення суду. Я його хочу отримати. Насправді для цього є достатньо часу. Або обвинувальний, або виправдувальний", - пояснив Пилипишин.

Як зазначив екс-голова Шевченківського району, рішення суду - принципове для нього питання. Якщо суд не ухвалить рішення про звинувачення або про виправдання Пилипишина, то рішення про участь в повторних виборах він брати не буде.

"Якщо кримінальна справа не буде закрита, я не буду приймати рішення. Я хочу, щоб рішення було прийнято, щоб провокатори не мали підстав ходити і вимовляти те, що вони вимовляють", - заявив він.

Нагадаємо, Пилипишин був головним опонентом свободівця Юрія Левченка на виборах до "проблемного" округу №223. Раніше опозиція узгодила кандидатуру Левченка на довиборах у грудні.

Як повідомлялося, Пилипишина звинувачують у незаконній передачі у власність приватній структурі житлового 4-поверхового будинку за заниженою ціною 240 тис.грн., а також передачу у власність тій же приватній структурі будівлі вечірньої школи за ціною 274 тис.грн., незважаючи на законодавчу заборону відчуження навчальних установ. Сторона звинувачення стверджує, що громаді Києва було завдано 15 млн.грн. збитків. Сам екс-голова РДА назвав звинувачення нісенітницею.

Досьє на Віктора Пилипишина

Пилипишин: Журналісти-спортсмени були із західним говірком
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини