RU

Пилипишин порівняв владу з Леніним і Сталіним

15.10.2012, 16:04
Пилипишин порівняв владу з Леніним і Сталіним - Фото
Віктор Пилипишин
Про це під час інтернет-конференції на порталі ЛІГА.net заявив кандидат в народні депутати по 223 одномандатному округу Віктор Пилипишин.

"Я не закликаю до націоналізації, але вважаю за необхідне законодавчо закріпити їх участь у політичному житті країни і державному управлінні. Нехай, якщо вони такі талановиті у бізнесі, займаються бізнесом, а не країною", - підкреслив Пилипишин.

Він зазначив, що сьогодні ця група сімей приватизувала, крім економіки, політичні партії та засоби масової інформації. "Залишилася тільки частково земля і душі", - зазначив політик.

Пилипишин вважає, що країні необхідний перерозподіл повноважень з центру на місця. "У нас влада вже як мудрий Ленін або Сталін, який усе бачить, і тільки завдяки їм все робиться в кожному місті", - говорить він.

Важливою програмою для держави, яка об'єднала б усі політичні сили, політик вважає створення програми "від дня народження до 25 років", яка супроводжувала б дитину від зачаття до надання трирічного контракту після закінчення навчального закладу того чи іншого типу, отримання молодою родиною пільгового кредиту на першу, "нехай однокімнатну, але квартиру".

Крім того, політик вважає важливим питанням передачу повноважень Києву.

Досьє на Віктора Пилипишина
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини