RU

Пилипишин пішов на вибори в Раду у скандальному 223-му окрузі

15.11.2013, 10:05
Пилипишин пішов на вибори в Раду у скандальному 223-му окрузі - Фото
Віктор Пилипишин
Віктор Пилипишин, який минулого року не зміг потрапити до Верховної Ради, подав документи на реєстрацію кандидатом на виборах по 223 округу. Про це повідомили в ЦВК.

"Так. Він подав документи вчора. Десь в районі 20 годин "з копійками", - повідомили в Центральній виборчій комісії. У ЦВК також нагадали, що 14 листопада о 24 годині вечора комісія закінчила прийом документів від кандидатів у депутати. "Тепер, за законом, у ЦВК є 5 днів на розгляд поданих документів та прийняття рішення", - додали в прес-службі.

Раніше екс-кандидат у депутати по 223 округу на виборах 2012 року заявив, що піде на перевибори тільки після рішення суду. "Я офіційно заявляю, що не скористаюся своїм правом бути обраним 15 грудня, якщо не отримаю відповідне рішення суду. Залишилося кілька днів", - сказав Пилипишин. Тим часом рішення суду досі немає, а наступне засідання має відбутися через кілька годин - в цю п'ятницю в 14:30.

Пилипишина звинувачують у незаконній передачі у власність приватній структурі житлового 4-поверхового будинку за заниженою ціною 240 тис.грн., а також передачу у власність тій же приватній структурі будівлі вечірньої школи за ціною 274 тис.грн., незважаючи на законодавчу заборону відчуження навчальних установ. Сторона звинувачення стверджує, що громаді Києва було нанесено 15 млн.грн. збитків. Сам екс-голова РДА назвав звинувачення нісенітницею.

Юрій Левченко від Свободи був конкурентом Пилипишина на виборах до Верховної Ради по 223-му мажоритарному окрузі, переміг свободівець, однак ЦВК не визнала результати виборів.

Джерело: Українська правда

Досьє на Віктора Пилипишина
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини