RU

Під час доповіді України про гібридну війну росіянин в ОБСЄ пішов із залу

16.07.2020, 11:39
Під час доповіді України про гібридну війну росіянин в ОБСЄ пішов із залу - Фото
ОБСЄ (фото - osce.org)

Російська делегація під час форуму безпеки співробітництва та постійної ради ОБСЄ 15 липня здійснила демарш і залишила засідання. Про це заявив постійний представник України при міжнародних організаціях у Відні Євген Цимбалюк, повідомляє Укрінформ.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

"Представник делегації РФ, був присутній фізично на засіданні у Гофбурзі, здійснив демарш і покинув залу. Таким чином, російський дипломат відреагував на промову директора Національного інституту стратегічних досліджень України Олександра Литвиненка, який був одним із основних доповідачів на тему гібридних загроз", - зазначив він.

Цимбалюк вказав на те, що ще під час презентації пріоритетів українського головування у ФБС у квітні глава МЗС Дмитро Кулеба зазначав, що тема гібридних загроз у фокусі уваги Україні. Більшість делегацій в ОБСЄ привітали намір української сторони привернути увагу до цієї проблематики.

Єдиною делегацією, яка заявила, що ця тема - "нецікава", була делегація країни-агресора Росії.

"Очевидно, що делегація РФ розуміла, що при обговоренні цієї теми буде озвучений, насамперед, кейс російської гібридної агресії проти України. Думаю, їхній демарш був викликаний тим, що просто не знайшлося інших ходів, думок і текстів для реагування", - наголосив Цимбалюк.

За його словами, делегація Росії взяла першого разу слово ще перед затвердженням порядку денного засідання, прагнучи продемонструвати свою принципову незгоду з ініціюванням обговорення тематики гібридних загроз.

  • 19 травня Цимбалюк повідомляв, що постпред Росії при ОБСЄ дозволяє собі образливі висловлювання на адресу присутніх на засіданнях представників країн-учасниць, нещодавно заявивши, що, мовляв, присутні дипломати нічого не розуміють, а коронавірус вплинув на їхні мізки.

Читайте також: Хроніка війни Росії проти України: загострення в липні 2020 року

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини