RU

Персонал СІЗО відмовився доставити Тимошенко до суду на ношах

22.12.2011, 11:07
Персонал СІЗО відмовився доставити Тимошенко до суду на ношах - Фото
f0a45171cd5061dfb94466b843b29b2b.jpg
Про це повідомляє Державна пенітенціарна служба України. "Напередодні в Київському СІЗО Тимошенко була оглянута комісією фахівців МОЗ (в області кардіології) та Державної пенітенціарної служби. За результатами комісійного медичного огляду патологій не виявлено, рекомендується провести ув'язненій дообстеження серця і зробити розширений аналіз крові", - сказано в повідомленні.

У пенітенціарній службі наголошують, що ув'язненій в черговий раз було роз'яснено, що її неодноразові відмови від проведення лабораторного дослідження крові роблять неможливим уточнення встановленого діагнозу.

"Враховуючи призначення чергового засідання апеляційного суду Києва на сьогодні на 10:00 персонал Київського СІЗО запропонував Тимошенко піднятися і самостійно прибути у спецавтомобілі в апеляційний суд. Однак Тимошенко в черговий раз відмовилася прибути на судове засідання самостійно і вимагала доставити її до суду із застосуванням носилок, про що вона подала відповідну заяву. Про це керівництво Київського СІЗО письмово поінформувало суд", - сказано у тексті.

Згідно з висновком фахівців МОЗ України від 12 і 21 грудня, а також даних об'єктивного комісійного огляду Тимошенко від 21 і 22 грудня, протипоказань щодо її участі у судових засіданнях не виявлено, вона може пересуватися самостійно, без додаткових засобів, таких як носилки, милиці, палиці тощо.

В даний момент Тимошенко як і раніше продовжує перебувати в медико-санітарній частині Київського СІЗО. Стан її здоров'я контролюється медперсоналом установи.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини