RU

Перший заступник голови ГПУ отримав українське громадянство

18.02.2015, 15:05
Перший заступник голови ГПУ отримав українське громадянство - Фото
Давид Сакварелідзе (фото - скріншот)
Перший заступник генерального прокурора України Давид Сакварелідзе вже отримав українське громадянство і проходить процедуру позбавлення громадянства Грузії. Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, про це він повідомив сьогодні на брифінгу, відповідаючи на питання журналістів. "У першу чергу, звичайно ж, я прийняв громадянство України. Для мене це дуже важливо, без цього неможливо обіймати посаду в державній службі України. Паралельно йде процедура в Грузії, в ході якої я втрачу грузинське громадянство, тому що ти втрачаєш грузинське громадянство, приймаючи громадянство іншої держави", - сказав він.

На питання, чи знає він, які зарплати у прокурорів в Україні, Сакварелідзе зазначив, що в 2002 році на роботу в Грузії влаштовувався на зарплату в 20 доларів.

"У Грузії у нас була така ж проблема. Я наводжу свій власний приклад: коли я починав роботу в 2002 році, моя зарплата була 20 доларів, але після приходу до влади нового уряду зарплата почала зростати завдяки тому, що такі як ми .. стали учасниками процесу реформ... Ми зуміли в 2003 році збільшити зарплату на 120 доларів, потім вона стала 220 доларів, потім 450, потім 700, але ми всі знали, що ми - учасники цього процесу, і кожен з нас кладе хоча б одну цеглину в будівництво держави. Тому я знаю, що діючі зарплати в прокуратурі України мінімальні, але сьогодні ми почали працювати над цією темою", - сказав він.

Сакварелідзе нагадав, що в Україні в рамках одного з нових законів проходить оптимізація кадрів та скорочення. "Це дасть можливість збільшити зарплати, створити правильну бонусну систему і механізми, за якими будемо заохочувати конкретних працівників. Зарплата - це дуже важливий компонент, але не головний", - зазначив він.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини