RU

Перший національний відмовився транслювати форум опозиції

11.05.2012, 15:09
Перший національний відмовився транслювати форум опозиції - Фото
ad59c6f45c80d82e622702b487ca9762.jpg
Керівництво Першого національного телеканалу відмовилося транслювати в прямому ефірі форум об'єднаної опозиції, який відбудеться в суботу на Михайлівській площі в Києві. Про це заявляє прес-служба партії Фронт змін.

У повідомленні сказано, що Арсеній Яценюк звернувся до генерального директора Національної телекомпанії України Єгора Бенкендорфа з листом, в якому міститься запит на надання ефірного часу 12 травня з 10:05 до 10:45.

Однак, як зазначили в прес-службі партії, напередодні форуму представник керівництва телеканалу повідомив, що в трансляції відмовлено. На питання про причини рішення, співрозмовник дав зрозуміти, що це не самостійне рішення керівництва каналу, а вказівку "зверху".

"Перший національний телеканал України - це державний телеканал, який утримується на кошти платників податків і, згідно закону, повинен надавати рівний доступ до інформації про діяльність як влади, так і опозиції", - нагадали у партії Яценюка, зазначивши, що Перший національний вже здійснював прямі трансляції форуму Партії регіонів, збори депутатів від ПР, а також з'їзд Компартії України.

"Відмова трансляції форуму об'єднаної опозиції є порушенням закону "Про інформацію", який гарантує громадянам право на вільне поширення інформації для реалізації своїх прав і свобод. А також закону "Про телебачення і радіомовлення", яким держава гарантує громадянам реалізацію прав на інформацію, вільне і відкрите обговорення суспільно важливих проблем із застосуванням телебачення і радіомовлення ", - заявляють в прес-служба партії Яценюка.

Досьє на Єгора Бенкендорфа
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини