RU

Перший президент Криму затриманий СБУ в Ялті

13.07.2011, 15:59
Перший президент Криму затриманий СБУ в Ялті - Фото
6985fee787720cbbeb1ef3f82130d46a.jpg

Перший президент Криму затриманий СБУ в Ялті

Перший президент Криму, громадянин Росії Юрій Мєшков, який повернувся на півострів після вигнання у 90-х роках, затриманий співробітниками Служби безпеки України в Ялті. Про це заявив голова Російського товариства Криму Анатолій Лось.

Як повідомляє Новий регіон, Лось уточнив, що Мєшков був затриманий на одній з вулиць Ялти.

Лідер партії Російський блок, депутат міськради Севастополя Геннадій Басов назвав затримання Мєшкова переходом української влади в наступ на російські організації. "Владі не вигідне будь-яке інакомислення. Я не здивуюся, якщо завтра когось з представників російських організацій звинуватять в тому, що він ніс по вулиці мішок наркотиків або возив з собою зброю", - сказав депутат Новому регіону.

Мєшков прибув в Крим з Москви 2 липня після більше ніж 15-річної відсутності на півострові. Перший президент заявив про повернення до суспільно-політичної діяльності і закликав кримчан боротися за відновлення Конституції Республіки зразка 1992 року, яка гарантувала максимальну незалежність від Києва. Кримський прем'єр Василь Джарти після цього заявив, що висловлювання Мєшкова має стати мотивом для порушення кримінальної справи.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини