RU

Перший куплет гімну України пропонують поміняти

12.01.2011, 07:40
Перший куплет гімну України пропонують поміняти - Фото
b32b8653645307ba1b8a66c97a44bb8c.jpg

Перший куплет гімну України пропонують поміняти

У Верховній Раді зареєстрований законопроект N7546 про внесення змін в Закон України "Про Державний гімн України", який пропонує замінити слова першого куплета гімну. Ініціатором документу став народний депутат від БЮТ Дмитро Ветвицький.

Станом на сьогодні, 12 січня, текст законопроекту на офіційному сайті Верховної Ради відсутній.

Як повідомляє ИМК, Д.Ветвицький пропонує рядок "Ще не вмерла України ні слава, ні воля..." замінити на "Слава Богу, в Україні є і правда, і воля, вже нам, браття-українці, посміхнулась доля". "Кожного разу, коли цей гімн виконуватимуть з такими словами, люди фактично будуть молитися Богу. І це піде на користь всім: і народним депутатам, і школярам, які по новому законодавству повинні співати гімн", - вважає депутат.

Д.Ветвицький упевнений, що запропоновані ним зміни до гімну будуть підтримані парламентом. "Тут не йде мова про якусь конфесію, а треба, щоб слово "Бог" було в гімні. Така практика використовується в гімнах багатьох країн", - пояснив парламентар.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що віце-спікер Микола Томенко збирається з'ясувати в прокуратурі, хто з чиновників поглумився над текстом Державного гімну України, який в новорічну ніч на декількох каналах прозвучав в новій версії - без слів "Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці, запануєм і ми, браття, у своїй сторонці!"

Верховна Рада VI скликання: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини