RU

Перше політичне автономне плавуче місто з'явиться до 2020 року

14.04.2015, 10:52
Перше політичне автономне плавуче місто з'явиться до 2020 року - Фото
f1b6af9442ce2f99690f5c9ecba65a6b.jpg
В даний час ведеться підготовка до будівництва і міжнародного юридичного оформлення першого в світі плавучого міста. Документацією займається розташований у Сан-Франциско Інститут морських поселень. Як повідомила каліфорнійська радіостанція KPCC, "новий вид людського проживання на морських просторах може з'явитися вже до 2020-ому році".

"Плавуче місто буде автономним політичним і соціальним утворенням, з власною економікою та податками", - зазначають співробітники інституту, які ведуть підготовку відповідної міжнародної угоди, яка встановлює юридичний статус подібних муніципальних утворень.

Не виключено, повідомляє джерело, що перше плавуче місто розташується поблизу держави, яка підпише відповідну угоду з його офіційними представниками. Повідомляється, що зараз йдуть попередні консультації з рядом острівних держав Тихого океану на предмет створення подібного міста.

Ідея плавучого міста опрацьовується фахівцями науково-дослідного закладу протягом кількох останніх років. Одночасно з допомогою сайту експерти ведуть серед зацікавлених осіб збір грошей на свій проект.

Створена інженерами концепція подібного міста ґрунтується на ряді положень. Так, воно повинно складатися з модулів площею в 50 квадратних метрів, при цьому будівництво кожного з них обійдеться в $15 млн. На блоці з 11-ти подібних модулів-платформ буде зводитися будинок, який має житлові квартири, а також службові і громадські приміщення.

Передбачається, що квадратний метр житла в таких будинках обійдеться покупцеві в $5425. Кількість мешканців у блоці складає від 225 до 300 осіб. При цьому залишається ще місце для готелю на 50 місць. Загальна вартість блоку - $170 млн.

Джерело: ТАРС

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини