Перша леді. Марина Порошенко дала рада Олені Зеленській

16.05.2019, 16:49
Перша леді. Марина Порошенко дала рада Олені Зеленській - Фото
Марина Порошенко (фото - president.gov.ua)

Нинішня перша леді вважає, що важливо робити те, "до чого спонукає душа"

Нинішня перша леді України, голова Українського культурного фонду Марина Порошенко радить своїй наступниці Олені Зеленській не прислухатися до порад якихось політтехнологів або протоколістів. Про це вона заявила сьогодні в інтерв'ю Радіо НВ.

"Ми можемо бажати тільки те, що самі відчуваємо. І я дійсно хочу побажати, щоб вона не прислухалася до порад якихось політтехнологів або протоколістів, а робила те, до чого її спонукає душа, коли вона бачить, що вона не може не робити чогось корисного для суспільства. Тільки з такими емоціями і з таким внутрішнім відчуттям своєї причетності до якогось проекту можна домогтися гарних результатів", - зазначила Порошенко.

Вона вважає, що передвиборна президентська кампанія була "брудною". "Я думаю, що при такій брудній і несправедливій передвиборній кампанії, коли дійсно весь негатив виливався тільки в напрямку одного з претендентів на пост президента, цей результат (поразка Петра Порошенка, - ред.) був передбачуваний. Тому, що той негатив, який отримали в свої мізки люди, зробив свою роботу", - зазначила Порошенко.

14 травня чинний президент Петро Порошенко  дав пораду обраному главі держави Володимиру Зеленському.

Читайте також: Дружина Зеленського про статус першої леді: Страшно, звичайно

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Новая нормальность" и как в ней дальше жить