RU

Перейшли межу. Директорат МОЗ звільняється після скандалу

06.12.2019, 14:46
Перейшли межу. Директорат МОЗ звільняється після скандалу  - Фото
Ірина Литовченко (фото - Iryna Lytovchenko, Facebook)

Керівник директорату стратегічного планування та євроінтеграції Ірина Литовченко до кінця року звільниться з Міністерства охорони здоров'я з практично всією командою. Про це вона написала у Facebook.

Вона пояснила, що "ціннісні та світоглядні розбіжності" перейшли вчора всі межі. За її словами, керівництво МОЗ нібито розпорядилося видалити з сайту МОЗ всю інформацію про попередню команду, яку очолювала Уляна Супрун. Однак після того, як ця ситуація викликала хвилю обурення в соцмережах, від керівництва надійшла нова вказівка: відновити видалені записи - і опублікувати на сайті "анти-фейк новину", в якій їх зникнення необхідно було пояснити технічними роботами. При цьому, запевняє Литовченко, сьогодні вчорашнім числом була опублікована новина про те, що нібито техроботи були плановими - і про них попереджали заздалегідь.

Читайте також: "Бошки отобью". Скалецька "не почула" загроз депутатам від Чумака

За словами Литовченко, це був не перший подібний інцидент.

"Ще на першому або другому тижні роботи цього міністра мене змусили переписувати ВСІ протоколи міжнародних зустрічей і довідки про попереднє співробітництво, щоб ніде не було згадано прізвища Супрун," бо Зоряна (Скалецька, глава МОЗ, - ред.) нервує", - розповіла Литовченко .

На додаток до описаних інцидентів вона розкритикувала кадрову політику МОЗ і заявила, що керівництво нібито тиснуло на співробітників директорату.

Міністр охорони здоров'я Зоряна Скалецька поки не прокоментувала інцидент.

Читайте також: У Скалецької поки "немає часу", щоб вирішити скандал у МОЗ

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини