RU

Перейменування Кіровограда: Нову назву обирає парламент

28.10.2015, 17:56
Перейменування Кіровограда: Нову назву обирає парламент - Фото
Кіровоград (фото - my-sokol.livejournal.com)
Депутати міської ради Кіровограда запропонували Верховній Раді розглянути один з семи варіантів перейменування міста. Про це повідомляє прес-служба міськради Кіровограда.

Таким чином, після розгляду пропозиції міськради парламентом, Кіровоград може мати одну з наступних назв: Інгульськ, Златопіль, Ексампей, Єлисаветград, Кропивницький, Козацький, Благомір.

"Громадські слухання обмежили коло майбутніх назв для Кіровограда до семи, хоча спочатку в міську раду надійшло понад півсотні пропозицій", - зазначив начальник відділу внутрішньої політики міськради Сергій Запорожан.

Раніше повідомлялося, що міськрада була готова перейменувати місто на Єлисаветград, проте учасники громадських організацій виступили проти цього, організувавши в сесійній залі міськради флеш-моб, надівши маски Путіна. Як зазначили активісти, таким чином вони висловили свою позицію проти реалізації проекту "Новоросія" в Україні.

"Ми одягли маски Путіна для того, щоб нагадати депутатам міської ради, що в Росії тільки вітають вибір назви Єлисаветград. Про це вже неодноразово заявляли різні адепти "русского мира", - заявив один з активістів Олександр Ратушняк.

Він додав, що залишився задоволений, після того, як ідея перейменувати Кіровоград в Єлисаветград не знайшла підтримки в городян та інших активістів.

Нагадаємо, відповідно до закону про декомунізацію, всі назви населених пунктів і вулиць, які носять імена понад 500 діячів комуністичного режиму, підлягають зміні до 21 листопада цього року.

Читайте також: Декомунізація: у Києві перейменують 110 вулиць


Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини