RU

Переворот на Близькому Сході може вдарити по Україні з несподіваної сторони

21.02.2011, 16:55
Переворот на Близькому Сході може вдарити по Україні з несподіваної сторони - Фото
d96bf56519310e940e4c64559811ae51.jpg

Переворот на Близькому Сході може вдарити по Україні з несподіваної сторони
Якщо ситуація на Близькому Сході не прийде у норму, Україні доведеться платити Росії по $350-400 за тис. куб.м газу. Таке припущення у коментарі ЛІГАБізнесІнформ висловив народний депутат з фракції Партії регіонів Василь Кісельов.

"Юлія Тимошенко підписала газовий контракт із Росією на 10 років, ніж загнала Україну в енергетичну кабалу. Враховуючи події на Близькому Сході, в арабському світі, які вже вплинули на зростання цін на нафту (було до $100 за барель, сьогодні - під $200), так ось найстрашніше у цьому те, що Тимошенко у контракті записала формулу, де вартість газу прив'язується до ціни на нафту. Ось що жахливо!", - наголосив В.Кісельов.

За його словами, якщо події на Близькому Сході продовжуватимуться розвиватися так, як це відбувається сьогодні, Україна "може отримати газ за $350-400 за тис. куб.м".

До того ж, за словами політика, сланцевий газ для України сьогодні - "це дуже витратно". "Звичайно, розробленням його займатися треба. Це б вирішило багато проблем. Але це дуже дорого. Я вважаю, що сьогодні в Україні досить нафти і газу, передусім, на шельфі Чорного моря, щоб забезпечити себе. Треба вкладати кошти туди. Розвідка вже практично проведена. Треба вкладати в освоєння. Тільки тоді ми зможемо сказати, що наша країна незалежна", - зазначив В.Кісельов.

Василь Кісельов: біографія та добірка новин>>>
Партія регіонів: довідка та добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини