RU

Перемовини щодо звільнення заручників "Фаїни" досягли кульмінації

21.10.2008, 15:47

Перемовини щодо звільнення заручників судна "Фаїна" досягли "кульмінаційного моменту". Про це сьогодні на брифінгу повідомив керівник прес-служби Міністерства закордонних справ Василь Кирилич.

"Процес звільнення заручників досяг кульмінаційного моменту", - сказав Кирилич, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

В. Кирилич зазначив, що сьогодні перемовини з піратами веде компанія, яка представляє інтереси власника судна. Крім того, в перемовини вступили представники британської компанії.

В. Кирилич також повідомив, що на судно доставлено питну воду, продовольство, яке має вистачити на певний час. За його словами, МЗС України розглядає присутність військової техніки НАТО та інших країн в акваторії важливим моментом у справі звільнення заручників.

З метою підтримки зв'язку з сім'ями заручників створено спеціальні центри при МЗС України. В. Кирилич зазначив, що з родичами захопленого екіпажу постійно підтримуються контакти. "Для нас прийнятними є дії в контексті збереження життя заручників", - наголосив він.

Нагадаємо, 25 вересня у берегів Сомалі пірати захопили українське судно "Faina", що перевозило з українського міста Миколаєва в кенійське місто Момбасу 33 танки Т-72. На борту перебувало 17 осіб екіпажу, всі, крім капітана, громадяни України. За інформацією, що надійшла від піратів, петербуржець - капітан судна - помер від серцевого нападу.

Усе про захоплення судна "Фаїна" >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини