Перемога України: суд ООН розгляне позов проти Росії по суті

08.11.2019, 18:03
Перемога України: суд ООН розгляне позов проти Росії по суті - Фото
Міжнародний суд в Гаазі (Фото - EPA)

Сьогодні Міжнародний суд ООН в Гаазі визнав свою юрисдикцію у справі України проти Росії про порушення РФ міжнародних конвенцій про боротьбу з фінансуванням тероризму та про ліквідацію всіх форм расової дискримінації, і перейде до розгляду справи по суті.

Радник посольства України в США Андрій Пасічник повідомив в Facebook, що тепер українська сторона зможе представити в суді порушення міжнародного права з боку РФ на українській території: "поставки зброї терористам, що призвело до загибелі рейсу MH17, масової загибелі мирних жителів Маріуполя, Волновахи, Краматорська, а також проведення політики культурного знищення української і кримськотатарської культур в окупованому Криму".

  • Раніше сьогодні заступник міністра закордонних справ Олена Зеркаль. висловила надію, що суд прийме позицію України і буде "звертати увагу на те, що гібридна агресія вимагає гібридної реакції на неї".
  • 19 липня Зеркаль заявляла, що міжнародні суди на зразок масштабного процесу "Україна vs Росія" - це свого роду юридичні Сталінградські битви, які дають стратегічну перевагу стороні, яка виграє.

Читайте також: MH17. Нідерланди пояснили, як будуть розслідувати "роль України"

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектЧетыре финансовые ошибки бизнеса, которых можно избежать