RU

Переговори не дають результату - регіонали пішли з Ради

05.02.2013, 12:10
Переговори не дають результату - регіонали пішли з Ради - Фото
Володимир Рибак
Лідери парламентських фракцій продовжать переговори про розблокування трибуни Верховної Ради у кабінеті спікера Володимира Рибака

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Рибак повідомив, що переговори безрезультатно тривають з самого ранку. "Зараз знову збираємося у мене і будемо продовжувати переговори", - сказав він.

Рибак сказав, що запропонував опозиції першою справою розглянути в сесійній залі пропозиції опозиції щодо персонального голосування. Але і це не допомогло вирішити вопорс.

Крім того, спікер сказав, що система для голосування, яка використовується в сесійному залі зараз, свій ресурс вичерпала в 2012 році. "Можуть бути збої, але це питання на перспективу. Працювати другу сесію потрібно ще з тим, що є", - сказав він.

Разом з тим Рибак заявив, що він проти силового розблокування трибуни парламенту. "Я ніколи не буду за силове розблокування. Я хочу, щоб депутати працювали. Ми живемо в європейській країні і хочемо, щоб у нас був європейський парламент. Потрібно навчитися домовлятися і, головне, при цьому чути один одного", - сказав він.

На уточнююче запитання журналістів, чи буде парламент розблоковано сьогодні, Рибак відповів: "Я бачу, що депутати від більшості, які сьогодні прийшли, їм працювати не дали і вони покинули зал. Я знаю, що зараз там лише опозиція, тому не можу сказати, чи буде працювати парламент сьогодні".

Нагадаємо, сьогодні з ранку три опозиційні фракції - Батьківщина, УДАР і Свобода - заблокували президію парламенту, вимагаючи забезпечити персональне голосування депутатів. Поки це питання не буде вирішено, парламент працювати не буде, заявляють в опозиції.

Раніше лідер фракції Батьківщина
Арсеній Яценюк закликав опозицію блокувати парламент до тих пір, поки не буде введена система персонального голосування Рада-3 з сенсорною кнопкою. Проте вчора спікер парламенту відмовився це зробити, пославшись на зношеність системи. Спікер-регіонал повідомив, що доручив створити систему Рада-4, але процес впровадження може затягнутися на півроку.

Лідер партії УДАР
Віталій Кличко також заявив: або у парламенті кожен буде голосувати персонально, або парламент більше не буде працювати. Такої ж позиції дотримуються і в партії Свобода.

Фоторепортаж блокування Ради

Відео блокування Ради
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини