RU

Передвиборчу кампанію Тимошенко називають найвдалішою

13.08.2009, 13:16

Найбільш вдало розпочала свою рекламну передвиборчу президентську кампанію Юлія Тимошенко, найменш вдало - Арсеній Яценюк. Так вважає директор Київського центру політичних досліджень і конфліктології Михайло Погребінський, про що він заявив на засіданні "круглого столу" "Старт рекламної кампанії і якість рекламної продукції основних учасників майбутніх президентських перегонів".

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, М.Погребінський вказав, що конструктивне зіставлення Ю.Тимошенко з іншими політичним силами - це найкращий меседж її кампанії. "Шкода, що його використовують в період, далекий від активної фази кампанії", - вказав політолог і наголосив, що такі цінні ідеї слід би використати саме у той момент, коли вони будуть найбільш ефективні.

Початок рекламної кампанії А.Яценюка М.Погребінський назвав невдалим. Водночас, за його словами, якщо ця рекламна кампанія не досягає своєї мети, то вона все одно звертає увагу на кандидата. Політолог також вказав, що, можливо, кращі і більш природні для образу А.Яценюка ідеї будуть використані пізніше під час виборчої кампанії.

Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини