RU

Перед Новим роком Тимошенко просить українців вірити в диво

31.12.2008, 10:53

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко у середу привітала співвітчизників з прийдешнім Новим роком, закликавши їх вірити в диво.

"Звичайно, всі ми повинні покладатися на власні сили, працювати і піклуватися про свій добробут. Але я прошу вас - крім цього, будь ласка, вірте у диво, вірте, що Ваші побажання збудуться, а мрії неодмінно здійсняться", - йдеться у новорічному привітанні Прем'єр-міністра, текстом якого володіє ЛІГАБізнесІнформ.

У поздоровленні відзначено, що 2008 рік легким і безтурботним не був. "І все ж, ми вистояли. Україна - сильна держава, і нам під силу подолати будь-які проблеми", - вважає Ю. Тимошенко.

"Я знаю, що наступний рік неодмінно буде кращим. Я вірю в те, що у нас з Вами все вийде і все складеться добре. Інакше і бути не може, адже ми живемо в найкращій країні у світі", - переконана вона.

Ю. Тимошенко докладе максимум зусиль для того, щоб 2009 - рік Жовтого Бика приніс в Україну, у кожний дім, в кожній сім'ю добробут, затишок, тепло і щастя. "Я вірю, що коли за святковим столом Різдвяного вечора збирається вся сім'я, то виникає така позитивна енергія і сила, яка подолає будь-які труднощі і принесе в Ваш дім щастя і благополуччя", - відзначила у привітанні Прем'єр-міністр.

Ю. Тимошенко, поздоровляючи з Новим роком і Різдвом Христовим, побажала всім українцям любові, затишку, миру і злагоди.

Юлія Тимошенко: біографія і добірка новин>>>
Свята, традиції: добірка новин>>>
Новий рік і Різдво: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини