RU

Перед Литвиним маячить "привид виборів"

03.09.2008, 11:27

Привид виборів стає все реальнішим. Так вважає лідер фракції свого імені Володимир Литвин.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В. Литвин наголосив, що для того, аби "склеїти" коаліцію, потрібні титанічні зусилля. "Склеїти можна, але це буде процес продовження мук в країні", - вважає він. За його словами, нова парламентська коаліція вимальовуватиметься складно, "бо посада Прем'єр-міністра одна, і президентські вибори скоро".

Крім того, В. Литвин відзначив, що взаємні звинувачення БЮТ та Партії регіонів на адресу один одного викликатимуть багато питань у виборців. Тому він резюмував: "Привид виборів стає все реальнішим".

Водночас, В. Литвин акцентував увагу на тому, що основні гравці не готові до таких виборів, тому у виборче законодавство може бути внесено зміни. "Щоб відкинути всіх і залишити себе, коханих", - уточнив він.

Нагадаємо, сьогодні вночі парламентська фракція НУНС ухвалила рішення про вихід із коаліції з БЮТ. Це рішення підтримали 39 депутатів, у тому числі Голова Верховної Ради Арсеній Яценюк. 9 депутатів проголосували проти, 7 - утрималися. Голосували проти і утрималися переважно представники "Народної самооборони" і "Народного Руху", а також Анатолій Гриценко.

Досьє на Володимира Литвина >>>

Детальніше про події у парламенті >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини