RU

Перед експертами стоїть дилема: нові вибори чи нова коаліція?

08.12.2008, 08:38

У понеділок, 8 грудня, у Києві відбудеться прес-конференція на тему: "Дилема для ключових політиків і олігархів: нові вибори чи нова коаліція?", на якій, зокрема, буде оприлюднено результати опитування тридцяти провідних політичних експертів і економістів.

Опитування експертів окреслює вірогідні і оптимальні політичні сценарії, враховуючи економічну кризу, розкриває зацікавленість олігархічних груп у цих сценаріях, а також описує ефективність державних і політичних інститутів у подоланні економічної кризи.

Крім того, сьогодні у столиці відбудеться прес-конференція Агентства моделювання ситуацій на тему: "Перспективи створення коаліції БЮТ-Партія регіонів: кадрові розклади, зміна принципів політичної комунікації, політична і економічна стабілізація, стримуючі чинники". У заході візьмуть участь директор АМС Віталій Бала і його заступник Олексій Голобуцький.

Нагадаємо, народні депутати України в останні дні працюють у комітетах і фракціях. Таке рішення український парламент ухвалив минулого тижня. Пленарне засідання ВР має відбутися завтра, 9 грудня.

Про кандидатів на посаду голови Ради читайте у статті "Аукціон спікерів" >>>

Верховна Рада VI скликання: підбірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини