Переатестацію ДАІ Донецькій області провалили 17% співробітників

29.07.2015, 15:15
Переатестацію ДАІ Донецькій області провалили 17% співробітників - Фото
Фото: sai.gov.ua

За підсумками переатестації брак кадрів в ДАІ регіону склав 30%. Попереду - більш жорсткий відбір в рамках формування Національної поліції

Атестаційна комісія оголосила результати перевірки співробітників ДАІ Донецької області. Про це повідомляє прес-служба департаменту ДАІ МВС України.

"З 23 липня на засіданні комісії співбесіду пройшов 451 співробітник ДАІ Донецької області. За результатами атестації 79 офіцерів будуть переведені на посади з меншим обсягом роботи, відправлені на пенсію або звільнені", - йдеться в повідомленні.

За словами заступника начальника департаменту ДАІ МВС України Владислава Криклія, переатестація є першим етапом перевірки, попереду співробітників відомства очікує більш жорсткий відбір.

"Це перший фільтр, оскільки незабаром почнеться відбір до Національної поліції України. Критерії оцінки кандидатів будуть ще жорсткішими, тому працювати залишаться тільки найкращі", - зазначив він.

У свою чергу, заступник начальника ГУМВС України в Донецькій області Віктор Нечитайло повідомив, що переатестація була ініційована керівництвом МВС області через "негативні прояви серед особового складу Державтоінспекції".

"Насамперед, ми прагнули очистити ДАІ від хабарників і зрадників, які своїми діями дискредитували роботу всього підрозділу", - підкреслив він.

За підсумками переатестації брак кадрів в ДАІ регіону склав 30%.

"Це істотний кадровий некомплект, але ми утримаємо порядок на вулицях. Запрошуємо до лав Державтоінспекції регіону працівників, які в подальшому стануть новими поліцейськими України", - зазначив начальник управління ДАІ Донецької області Ігор Пожидаєв.

У свою чергу, мер Маріуполя Юрій Хотлубей запропонував вирішити кадрові питання, звернувшись до керівників міських підприємств, які змушені скорочувати свій штат. "Я впевнений, що в Маріуполі є молодь, яка буде гідно працювати в міліції і охороняти громадський правопорядок", - сказав він.

Раніше повідомлялося, що в Маріуполі Донецької області не пройшли атестацію 20% співробітників ДАІ і 14% співробітників ДПС.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Как хорошо ты знаешь политическую кухню Николаева? Восемь вопросов с призами