Пенсіонери і американець: названі нові кандидати в аудитори НАБУ

08.05.2018, 13:26
Пенсіонери і американець: названі нові кандидати в аудитори НАБУ - Фото
Фото: прес-служба НАБУ

На третій за рахунком конкурс на посаду аудитора Бюро за квотою парламенту свої кандидатури подали п'ять чоловік

На посаду аудитора НАБУ за квотою Верховної Ради претендують п'ятеро людей. Про це повідомляє Центр протидії корупції за підсумками аналізу переліку кандидатів та їх документів.

Один з них - пенсіонер Валерій Небога, який раніше вже подавався на аудитора Бюро від Ради, але не був допущений до конкурсу. Брав участь в конкурсі на посаду директора НАБУ.

Юрій Ліхненко, ще один пенсіонер-кандидат, також раніше подавався на посаду глави Бюро. У правоохоронних органах працював більше 20 років тому.

Третій кандидат - Володимир Василенко, правозахисник, член Конституційної комісії, екс-суддя в Міжнародному трибуналі по колишній Югославії. Раніше Василенко як аудитора НАБУ пропонував лідер Радикальної партії Олег Ляшко.

Ще один кандидат - юрист Вадим Меламед, останні 25 років живе в Ізраїлі. Брав участь в конкурсі на посаду глави НАБУ.

П'ятий кандидат - американець, екс-прокурор Нью-Йорка Томас Фаєрстоун. У США розслідував справи російських олігархів і чиновників-корупціонерів, в РФ оголошений персоною нон грата. На посаду аудитора НАБУ Фаєрстоуна рекомендували посольство США і Transparency International.

Це вже третій за рахунком конкурс на посаду аудитора Бюро за квотою парламенту.

З трьох інститутів, які повинні делегувати аудиторів НАБУ - Рада, президент і Кабмін - зі своїм представником поки визначився тільки уряд.

Інфографіки: antac.org.ua

Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Тест. Хорошо ли вы знаете политическую кухню Одессы?