Пенсіонери і американець: названі нові кандидати в аудитори НАБУ

08.05.2018, 13:26
Пенсіонери і американець: названі нові кандидати в аудитори НАБУ - Фото
Фото: прес-служба НАБУ

На посаду аудитора НАБУ за квотою Верховної Ради претендують п'ятеро людей. Про це повідомляє Центр протидії корупції за підсумками аналізу переліку кандидатів та їх документів.

Один з них - пенсіонер Валерій Небога, який раніше вже подавався на аудитора Бюро від Ради, але не був допущений до конкурсу. Брав участь в конкурсі на посаду директора НАБУ.

Юрій Ліхненко, ще один пенсіонер-кандидат, також раніше подавався на посаду глави Бюро. У правоохоронних органах працював більше 20 років тому.

Третій кандидат - Володимир Василенко, правозахисник, член Конституційної комісії, екс-суддя в Міжнародному трибуналі по колишній Югославії. Раніше Василенко як аудитора НАБУ пропонував лідер Радикальної партії Олег Ляшко.

Ще один кандидат - юрист Вадим Меламед, останні 25 років живе в Ізраїлі. Брав участь в конкурсі на посаду глави НАБУ.

П'ятий кандидат - американець, екс-прокурор Нью-Йорка Томас Фаєрстоун. У США розслідував справи російських олігархів і чиновників-корупціонерів, в РФ оголошений персоною нон грата. На посаду аудитора НАБУ Фаєрстоуна рекомендували посольство США і Transparency International.

Це вже третій за рахунком конкурс на посаду аудитора Бюро за квотою парламенту.

З трьох інститутів, які повинні делегувати аудиторів НАБУ - Рада, президент і Кабмін - зі своїм представником поки визначився тільки уряд.

Інфографіки: antac.org.ua

Александра Шмыкова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Подставить плечо: Как бизнес спасает государство в период кризиса