RU

Печерський суд відстояв честь Луценка і зобов'язав Лук’янова вибачитися

25.11.2008, 13:27

Печерський суд Києва за головуванням судді С.Вовк задовольнив позовну заяву Міністра внутрішніх справ, лідера громадянського руху "Народна самооборона" Юрія Луценка до народного депутата від Партії регіонів Владислава Лук’янова і редакції газети "Республіка Крим" про захист честі, гідності і ділової репутації.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі "Народної самооборони", згідно з рішенням суду В.Лук’янова зобов'язали спростувати в запланованому найближчому випуску газети "Республіка Крим" недостовірну інформацію про Ю.Луценка, поширену депутатом-"регіоналом" в інтерв'ю "Владислав Лук’янов: "Луценко - поганий міліціонер, але хороший піарник", опублікованому в газеті "Республіка Крим" від 31 липня поточного року.

Зокрема це стосується безапеляційного висловлювання В.Лук’янова: "Луценко досить часто дозволяє собі для з'ясування особистих відносин використовувати службове становище"; "Ситуацію із загибеллю Кравченка і Кирпи міністр внутрішніх справ не просто спровокував, він був причиною того, що сталося... Практично його руками ці люди були вбиті"; про натяки стосовно причетності Ю.Луценка до зникнення Пукача; "Міністр внутрішніх справ - злочинець..."; "Юрій Віталієвич же стелився тоді по повній програмі"; про те, що внаслідок діяльності Ю.Луценка на посаді Міністра внутрішніх справ "злочини не розслідуються, докази приховуються" тощо.

На думку представників "Народної самооборони", вже стало звичкою, "коли ні самі відповідачі, ні їхні представники в суді не з'явилися без поважних причин". "Таким чином, рішення судді доводилося приймати заочно", - наголошено у повідомленні.

Досьє на Владислава Лук’янова >>>

Досьє на Юрія Луценка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини