Печерський суд відмовив Тимошенко і "виправдав" прокуратуру

16.05.2011, 15:15
Печерський суд відмовив Тимошенко і
d352f874b94b6b3894380b7262397758.jpg

Печерський районний суд відмовився задовольнити скаргу Юлії Тимошенко на незаконне порушення щодо неї кримінальної справи. Суддя Галина Супрун, зачитуючи рішення, зазначила, що підстави для порушення справи є достатніми

Печерський суд відмовив Тимошенко і "виправдав" прокуратуру

Печерський районний суд відмовився задовольнити скаргу Юлії Тимошенко і визнав законним постанову Генеральної прокуратури про порушення кримінальної справи щодо екс-прем'єра з газових угод 2009 року.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, суддя Галина Супрун, зачитуючи рішення, зазаначила, що підстави для порушення кримінальної справи є достатніми.

Нагадаємо, третю кримінальну справу проти Ю.Тимошенко порушили за фактом перевищення влади і службових повноважень при укладенні газових угод з Росією у 2009 році. Колишній Прем'єр оскаржила постанову про порушення справи у Печерському суді Києва.

Крім того, сьогодні лідер партії "Батьківщина" Ю.Тимошенко попросила Печерський районний суд Києва прийняти окреме рішення про порушення кримінальної справи щодо слідчого Генеральної прокуратури, який, за її словами, "почав кримінальне переслідування" на підставі "сфальсифікованих фактів". "Я просила б, пані суддю, розглянути заяву про злочин пана Нечвоглода і винести окреме рішення про порушення кримінальної справи проти пана Нечвоглода, тому що таких фальсифікаторів треба карати", - сказала вона.

Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
"Справа Тимошенко": добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Тест. Хорошо ли вы знаете политическую кухню Одессы?