RU

Печерський райсуд сьогодні почне розгляд позовів Парубія і Гримчака

21.05.2010, 12:30

Сьогодні о 12:00 у Печерському районному суді Києва відбудеться перше засідання щодо позову народних депутатів Андрія Парубія і Юрія Гримчака щодо порушення їхньої кримінальної справи у зв'язку з подіями у Верховній Раді 27 квітня.

Як повідомляє прес-служба депутатської групи "За Україну!, "А.Парубій і Ю.Гримчак звернулися до суду з позовом про незаконність порушення проти них кримінальної справи прокуратурою Києва. За словами А.Парубія, позови об'єднали в одну справу, розглядати її буде голова Печерського суду. "Я не знаю, яким чином буде розвиватися судове слідство, тому що вчора ввечері Гримчака шпиталізували з інфарктом. Але, проте, я піду в суд, і разом з адвокатом буду відстоювати свої права", - сказав А.Парубій.

Нагадаємо, кримінальна справа щодо Ю.Гримчака та його колеги Андрія Парубія прокуратура Києва порушила 14 травня за фактом незаконного впливу на Голову Верховної Ради і народних депутатів з метою перешкодити виконанню ними службових обов'язків.

27 квітня, під час ратифікації договору про продовження перебування Чорноморського флоту Росії в Криму, у Верховній Раді відбувалися безпорядки і колотнечі. Деякі депутати заявляли, що саме Ю.Гримчак і А.Парубій кидали в залі засідань димові шашки.

Андрій Парубій: біографія та добірка новин>>>
Юрій Гримчак: біографія та добірка новин>>>
Погром у Верховній Раді>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини