RU

Павличко: Янукович боїться Табачника, яким командує Москва

22.02.2012, 16:50
Павличко: Янукович боїться Табачника, яким командує Москва - Фото
Дмитро Табачник
Система освіти знаходиться в руках не міністра освіти України, а в руках чиновника, яким командує Москва, заявляє відомий український поет, громадський діяч Дмитро Павличко.

На думку поета, президент України Віктор Янукович боїться міністра освіти Дмитр Табачника. "Система освіти сьогодні в руках не міністра освіти України, а чиновника, яким командує Москва, а наш президент його боїться", - сказав Павличко під вівторок в ефірі 5 каналу.

"Українська мова повинна захищати держава, тому що мова - це дух держави. Я хочу сказати, що наш президент боїться міністра освіти, боїться точно, як Щербицький боявся Маланчука, бо Маланчука поставив Суслов, я був тоді, жив, я знаю. Сьогодні наш президент боїться, він бачить: студенти виходять на демонстрації, частина ректорів не погодилися, не приймають цього міністра - все одно, він нічого не робить, він бачить, що нарешті дівчинка встає і б'є міністра цим віником з квітів - все одно, це все проходить, так ніби ніхто цього не бачив", - зазначив Павличко.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що відповідно до проекту нових навчальних планів для 5-9 класів предмет "Історія України" зникне зі шкільної програми. За інформацією преси, відповідний наказ уже підписаний міністром освіти Дмитром Табачником і офіційно зареєстрований за N93 від 01.02.2012 року.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини