RU

Патрулі нової поліції почнуть працювати з червня - Згуладзе

27.01.2015, 12:48
Патрулі нової поліції почнуть працювати з червня - Згуладзе - Фото
Катерина Згуладзе
Перші патрулі нової поліції вийдуть на вулиці Києва в червні 2015 року. Про це заявила сьогодні на прес-конференції перший заступник глави МВС Катерина Згуладзе, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За її словами, сьогодні стартував перший етап реформування МВС. На даний момент подано 17 тисяч заявок від бажаючих служити в новій поліції. Заявки надходили фізично і онлайн. При цьому 37% претендентів - жінки. Встановлений віковий ценз - до 35 років. Катерина Згуладзе зазначила, що в бюджеті на 2015 рік закладені кошти, які дозволяють встановити зарплату для поліцейських в розмірі 6-8 тис грн.

За словами Згуладзе, спостерігається дуже низький відсоток заявок від нині працюючих співробітників МВС. "Їх практично немає", - підкреслила вона.

Нині діючі співробітники МВС поки не розпущені. За словами Згуладзе, скорочення будуть проводитися поступово. У підсумку ті, хто не пройде конкурсний відбір, отримають компенсаційний пакет. Розмір компенсації вона не уточнила, зазначивши, що це питання обговорюється і буде залежати від можливостей бюджету.

Паралельно йде перехідний етап реформування, готується проект закону про поліцію, який презентують через кілька тижнів.

Що стосується матеріально-технічної бази, Катерина Згуладзе зазначила, що МВС не потребує суттєвого переозброєння, додавши, що парк транспортних засобів сьогодні достатній за рахунок отриманих в рамках Кіотського протоколу автомобілів Toyota від японського уряду.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини